KONST / Litografier / Färglitografi 12476744
nr 1247 6744
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Marion Belin (f. 1933), Signerad, numrerad 151/390, skridskor. Motivet: 52x68
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:15:54
8/4 18:28:33